Avatar کاربر مهمان

چرا املای صحیح انگلیسی اهمیت دارد؟

دیکته یا املا یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های آموزش زبان انگلیسی است. اما با توجه به ابزارهای اصلاح کننده املا از جمله ویرایشگرهای متن آیا آموزش و املای زبان همچنان مهم است؟ طبق بررسی های انجام شده شرکت کنندگان در آزمون آیلتس بطور متوسط یک نمره را بابت غلط املایی از دست می دهند. در حقیقت بسیار حیف است که آزمون دهنده مثلا در آزمون listening کلمه را بشنود و تنها به دلیل غلط املایی آن نمره را از دست بدهد.

هدف از این صفحه، کمک به داوطلب است که بتواند با شنیدن لغات انگلیسی توانایی خود را در درست نوشتن لغات محک زده و لغاتی که ممکن است در آنها مشکل داشته باشد را شناسایی کرده و اصلاح کند.

با توجه به وجود دو نوع آزمون paper based و computer delivered که در آنها به ترتیب شخص روی کاغذ و پشت کامپیوتر آزمون خود را برگزار می کند، در این صفحه هر دو نوع تمرین تعبیه شده است.

Web Speech Powered Spell Practice

  لغات پرتکرار در آزمون لیسنینگ آیلتس بصورت دسته بندی شده در کادر زیر قابل انتخاب است. علاوه بر این لغات، شما می توانید لغات مورد نظر خود را در کادر زیر کپی کنید و بعد از تنظیم سرعت خوانده شدن لغات سعی کنید با شنیدن هر لغت املای آنرا تمرین کنید
Word count:   0
Delay
Rate
Pitch


hsn در تاريخ 12/6/2021 3:42:51 AM 2 2
این صفحه برای آیلتس کامپیوتر بیس هم هست؟
admin در تاريخ 12/6/2021 4:14:09 AM 1 1
انشاالله در آینده نزدیک قسمتی برای تایپ لغت و تصحیح آن توسط وب سایت g5box.ir طراحی خواهد شد اما در حال حاضر شما می توانید لغات خوانده شده را روی کاغذ نوشته و در نهایت خودتان با لفات اصلی مقایسه کنید.
faranak در تاريخ 3/7/2022 11:36:21 AM 0 0
Monday Tuesday Wednesday Thursday Thursday Friday Saturday Sunday
نظر شما
0


lblVoice lblRate